Zapraszamy na Dzień Otwarty!

21 kwietnia 2018 nauczyciele i uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego serdecznie zapraszają na Dzień Otwarty, podczas którego będziecie mieli okazję zapoznać się z ofertą szkoły, porozmawiać z panią dyrektor, nauczycielami, uczniami i absolwentami szkoły.

Pomożemy Wam wybrać klasę zgodnie z Waszymi zainteresowaniami.

W programie:

1. Spotkanie z panią dyrektor Martą Łój, w sali fitness o godz. 9.00, 10.00 i 11.00.
2. Po spotkaniu z panią dyrektor można zwiedzać szkołę, po której oprowadzą Was uczniowie Trójki.
3. Od 9.00 - 13.00 prezentacja pracowni przedmiotowych.

Zapraszamy Was bardzo serdecznie do naszej TRÓJKI

Zapraszamy do nas! Więcej szczegółów w zakładce "oferta edukacyjna", czyli tutaj.

Nasza szkoła!

Prezentacje o III LO:
prezentacja 1
prezentacja 2
prezentacja 3

Edukacyjna wartość dodana

Po raz pierwszy opublikowany został raport o edukacyjnej wartości dodanej szkół ponadgimnazjanych. Z dumą informujemy że nasza szkoła osiągnęła bardzo wysoki wskaźnik EWD.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę, gdzie mozna porównać EWD wszystkich krakowskich liceów.

EWD dla liceów ogólnokształcących i techników

EWD dla III Liceum Ogólnokształccącego

Najwyższa Edukacyjna Wartość Dodana w Krakowie

Trojka na Facebooku

Mamy stronę na Facebooku. Możesz nas znaleźć wpisując w pasku wyszukiwania "Trójka Nowa Huta".